genç bir erkeğin 4 tane sevgilisi

genç bir erkeğin 4 tane sevgilisi vardı fakat hangisiyle evleneceğine karar veremiyordu en sonunda bunları testten geçirmeye karar verdi. nihayetinde her birine 1000 dolar verdi ve ”gidin bunları dilediğiniz gibi harcayın ”dedi.
1.kız 1000 dolarla gidip en lüks kıyafetleri alıp giyinip süslenip geldi ve erkeğe ”sana güzel görünmek için verdiğin parayla kıyafetler aldım” dedi.
2.kız 1000 dolarla gidip erkeğin tuttuğu takımın maçına 2 tane kombine bilet alıp geri kalanıyla da erkeğe hediyeler aldı ve gelip erkeğe ”seni mutlu edecek şeylerde harcadım” dedi.
3.kız ise aldığı 1000 dolarla yatırım yapıp parayı çoğaltarak gelip erkeğe ”geleceğimiz için yatırımlar yaptım” diyerek erkeğe yaptığı yatırımları anlattı.
4.kız ise aldığı 1000 bin dolarla fakirlere harcayıp karınlarını doyurduğu için gelip erkeğe yaptığı iyilikleri anlattı.

bu olaylar karşısında erkek durup düşündü. kızlarının hepsinin de verdiği 1000 doları kendisinin mutluluğu için harcadıklarına karar verdi. ve bunların içinden birini seçmek zorunda olduğu için en sonunda büyük memeli olanıyla evlenmeye karar verdi.

ShareTw.Fb.Pin.
...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!