windows 10 pro

Merhaba bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.
BBJHH-GJNCJ-43K6B-38BYK-DYH3B Win10 Pro

Bundan sonraki işlemlerimizi beraber yapacağız.
win 10 pro sürümünü https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 adresinden indirebilirsiniz.
Windows 10 Pro lisans etkinleştirme, format atma ve freedos bilgisayara işletim sistemi kurmak çok basittir.Hadi nasıl yapacağımıza birlikte göz atalım.

1-Windows 10 Pro kurulu bir bilgisayarın lisans anahtarını etkinleştirme

1.Yöntem
Başlat > Denetim Masası >Güncelleştirme ve Güvenlik>Etkinleştirme > Ürün anahtarını değiştir kısmına gelerek orjinal windows 10 anahtarınız ile korsan yada süresi bitmiş Windows 10 anahtarını değiştirebilirsiniz.

2.Yöntem
Başlat menüsüne “Çalıştır” yazalım ve “Çalıştır”a tıklayalım.
Bu kısma “slui 3” yazalım ve açılan pencereden orjinal Windows 10 anahtarınız ile korsan yada süresi bitmiş Windows 10 anahtarını değiştirelim.

3.Yöntem
Başlat menüsünü açalım ve arama kısmına “Bu Bilgisayar” yazalım.Daha sonra faremiz ile sağ tık yapalım ve özellikler kısmını seçelim.
Daha sonra açılan menüde en alt kısımda “Ürün anahtarını değiştir” kısmına tıklayalım ve orjinal Windows 10 anahtarınız ile korsan yada süresi bitmiş Windows 10 anahtarını değiştirelim.

NOT:Yukarıdaki yöntemleri uyguluyor ve lisans anahtarınızı etkinleştirme yapamıyorsanız, korsan Wİndows 10 kullandığınız için lisans anahtarını değiştir fonksiyonunuz kilitlenmiş olabilir. Bu sorunu çözmek için administrator hesabıAnızdan giriş yapmanız gerekebilir.Eğer administrator hesabınız yoksa; Başlat menüsüne “cmd” yazalım ve komut penceresine sağ tık yapalım ve “Yönetici olarak çalıştır”diyelim.Daha sonra açılan pencereye “Net user administrator /active:yes” kodunu yazalım.Artık administrator hesabınız aktiftir.Oturumunuzu kapatın ve administrator hesabınıza giriş yapın.Daha sonra yukarıdaki işlemleri uygulayın.Sorununuz çözülecektir.Sorununuz çözülmediyse üzülmeyin sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz 🙂 Sorunlarınızı bize mail yoluyla bildirebilirsiniz.

2-Format sonrası ya da freedos bir bilgisayarın windows 10 lisans anahtarını etkinleştirmek

Windows 10 Pro format Dvdsi yada Flash bellek ile format atmak için https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 adresine giderek Windows 10 Pro yu iso dosyası olarak indirebilir yada verilen linkteki “Aracı şimdi indirin” kısmına tıklayıp “MediacreationTool” programını kullanarak format Dvdsi ya da Usbsi oluşturabilirsiniz.

Mediacreationtool programı ile lisans anahtarını etkinleştirmek:

Programı sağ tıklayalım ve “yönetici olarak çalıştır” diyelim.
Daha sonra program açılacak ve bize ne yapmak istediğimizi soracak.İki seçenek sunacak bize.
1-Bu bilgisayarı şimdi yükselt (Şuan kullanılan bilgisayar için)

2-Başka bir bilgisayar için yükleme medyası oluştur. (Başka herhangi bir bilgisayar için)

İhtiyacımıza göre seçelim ve gelecek olan ekrana lisans anahtarımızı girelim.Flash bellek ile format atacaklar için en az 8 gblik bir flash disk olması gerektiğine dikkat edelim.

2-Freedos bilgisayarlara Windows 10 işletim sistemi kurma ve etkinleştirme

Bilgisayarımızda işletim sistemi olmadığı için yukarıdaki işlemleri yapmamıza izin vermeyecektir.Bunun için başka herhangi bir bilgisayardan
https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 adresine gidelim ve Mediacreationtool programını kullanarak işletim sistemi kurmak için flash belleğimizi ayarlayalım.Daha sonra bilgisayarımızın flash belleğimizi takalım ve “boot” ayar menüsüne gelerek 1.sırada flash belleğimizi gösterelim ve kurulum için işlemlere başlayalım.”Boot” kısmı anakart modeline göre değişmektedir.Anakartımızdaki boot ayarını bulmak için anakartın kitapçığına bakabiliriz ama bu sizin için sıkıcı olucaktır.Benim tavsiyem www.youtube.com adresine girerek anakart modelinizi yazmanız ve sonuna “boot setting” yazarak aratmanız.

Sizlere yardımcı olabildiysek çok mutluyuz.Herhangi bir sorunda * adresine sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

İyi günlerde kullanın yorum atarsanız sevinirim bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz bir sorun olursa dönüş yaparsanız sevinirim

ShareTw.Fb.Pin.
...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!